یونیتک ;

تجربه‌ یک بیمارستان هوشمند!

نبض بیمارستان در دستان شماست!

« داستان یونیتک و مراکز درمانی »

امروزه با توجه به رشد جمعیت، تقاضا در همه‌ی زمینه‌ها و نیازها افزایش یافته است این افزایش سرسام‌‎آور تقاضا را به سختی می توان با شرایط و امکانات امروز به درستی برآورده کرد، یکی از نیازهای اولیه انسان نیاز به بهداشت و سلامت است که با توجه به رشد جمعیت و نبود امکانات کافی تا حدودی با خطر مواجه شده است. از طرفی امروزه با توجه به سیاست‌های دولت درآمد تحقق یافته بیمارستان­ها همواره در حال کاهش است و این در شرایطی است که هزینه‌های مراقبت از بیمار و قیمت تمام شده خدمات روز به روز افزایش می‌­یابد. با توجه به افزایش سن پیک جمعیتی و افزایش پیری جامعه، در آینده‌ی نزدیک افراد بیشتری نیاز به مراقبت دارند. با این حال بیماران، قبل از انتخاب دکتر و بیمارستان، تحقیقات کاملی را پیرامون امکانات بیمارستان و تجربه افراد انجام می­دهند تا به بیمارستانی که امکانات و خدمات بهتری را ارائه می دهد، مراجعه کنند و این موضوع موجب ایجاد رقابت تنگاتنگ بین  بیمارستان­ها است، تا ضمن ارائه‌ی یک تجربه خوب از خود، در رقابت خدمت‌­رسانی پیروز این عرصه باشند.

از سوی دیگر سرعت حیرت‌آور پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر تمام ابعاد زندگی غیر قابل انکار است. حضور در شبکه‌های اجتماعی، داشتن تلویزیون تعاملی و دسترسی به اخبار و سرگرمی جز سبک زندگی مردم و تقریبا به بخشی از رفاه عمومی تبدیل شده است. به همین منظور سطح رفاه بیمارستان در کنار خدمات حرفه‌ای پزشکی حائز اهمیت است و بی‌شک بیماران ترجیح می­‌دهند تا به بیمارستان‌هایی مراجعه کنند که آزادی و رفاه بیشتری برای بیماران از قبیل ارائه‌ی تلویزیون تعاملی، تجهیزات پیشرفته مراقبتی، اینترنت بی­سیم و خدمات حرفه­ ای مراقبتی ارائه می­ ‌کنند.

یونیتک به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دیجیتال ساینیج در ایران، همواره در ارائه‌ی راهکارهای توسعه به سازمان‌ها و کسب و کارها پیشرو بوده است. این شرکت برخی از محصولات خود را بر اساس نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سفارشی نموده و این امکان را برای بیمارستان فراهم آورده است تا ضمن نوآوری در نحوه تعامل خود با مراجعان و بیماران، بهبود چشمگیری در سیستم مدیریت اطلاع رسانی ایجاد نماید.

چرا اعتقاد داریم که راهکارهای یونیتک برای مراکز درمانی لازم است؟

یونیتک با افتخار توانسته است با تکیه بر توان داخلی، در خدمت جامعه‌ی پزشکی باشد. تاکنون بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد تهران، بیمارستان بانک ملی ایران، مرکز تخصصی و فوق تخصصی شهدای سپاهان شهر، مجتمع چشم پزشکی پارسیان، درمانگاه امام حسین (ع) اصفهان، و مرکز تخصصی خیریه حضرت ابوالفضل (ع) به یونیتک اعتماد نموده‌اند.

با ارائه سرگرمی و آموزش به بیماران ، می توانید به آنها کمک کنید تا در بهبودی خود مشارکت داشته باشند و در کوتاه ترین زمان سلامتی خود را بدست بیاورند.

تجربه‌ی لذت‌بخش حضور در بیمارستان، باعث ایجاد اعتماد می‌­شود.یونیتک در تلاش است تا با محصولات خود لحظات بهتر با دغدغه کمتر و حتی لذت بخش‌تر برای بیماران و افراد فراهم آورد.

رضایت بیمار و بهبود نتایج بهداشتی و درمانی آن همیشه از اهداف مهم بیمارستان و کادر درمان بوده است، بدین منظور ایجاد یک تجربه بهتر برای بیماران و پرورش وفاداری افراد به بیمارستان بسیار حائز اهمیت است.

مهم نیست که روند کار اداری بیمار از پذیرش تا ترخیص چقدر پیچیده باشد، ما فکر می­‌کنیم که با استفاده از کیوسک‌های هوشمند یونیتک می­توانیم فرآیندهای اداری را بهینه و خطای انسانی در آن را به حداقل برسانیم.

در بیشتر کشورهای پیشرو، مدیران بیمارستان‌ها به لزوم برندسازی و ایجاد مزیت‌های پایدار پی برده و دیجیتال ساینیج و سرویس‌های مبتنی بر اینترنت اشیاء را به عنوان راه حل انتخاب نموده اند.

استفاده از رویکرد چندرسانه ای در آموزش بیماران در مراحل مختلف بستری و مراقبت‌های پس از عمل، تأثیر بسزایی در بهبود شرایط بیمار و همچنین کمک به آموزش عمومی می­‌کند.

چرا هزینه کنیم؟ چه چیزی این هزینه را ارزشمند می‌کند؟

همه مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی و هر سیستم مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان در تلاش اند تا کارآیی مجموعه خود را افزایش دهد. بسیاری از مراکز برای استخدام و نگهداری پرسنل پزشکی مورد نیاز خود مشکل دارند. پس چرا یک بیمارستان باید برای تجهیز زیرساخت‌های خود و خرید سامانه‌های دیجیتال ساینیج هزینه کند؟ در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد که چه مواردی این هزینه را ارزشمند می‌کند؟

کاربردهای دیجیتال ساینیج در حوزه سلامت هنگامی که در بستر سخت‌افزاری ونرم‌افزاری محصولات یونیتک بکار گرفته ‌شوند، توانایی‌های منحصر به فردی به آنها می‌بخشند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

ایجاد اعتماد و برندسازی

بیشتر افراد تصور مثبتی از محیط بیمارستان ندارند و یا حداقل ار حضور در آن احساس راحتی نمی‌کنند، با این حال یونیتک در تلاش است تا با محصولات خود لحظات بهتر با دغدغه کمتر و حتی لذت بخش برای بیماران و افراد فراهم آورد. تجربه بهتر حضور در بیمارستان، باعث ایجاد اعتماد می­‌شود. تصور کنید که یک بیمار یا اعضای خانواده آن بعد از درمان و تجربه‌ی خدمات بیمارستان، از خدمات بیمارستان تشکر کند و زندگی خود را مدیون کادر پزشکی و خدمات بیمارستان بداند. این تجربه موجب می­‌شود تا شبکه افراد نزدیک به بیمار، در صورت نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی، تنها به همان بیمارستان مراجعه نمایند.

روش نوین آموزش و یادگیری

در طول یک دهه گذشته فناوری، روش ارتباط و یادگیری را به طرز چشمگیری متحول نموده است. مطالب چاپی معمولی که به بیماران داده می‌شود اغلب خوانده و درک نمی شوند. تحقیقات نشان داده است که یادگیری مبتنی بر ویدیوی تعاملی، آموزش و درک مطلب را بیش از ۵۰ درصد افزایش می دهد. استفاده از رویکرد چندرسانه‌ای در آموزش بیماران در مراحل بستری و مراقبت‌­های پس از عمل، تأثیر بسزایی در بهبود شرایط بیمار و همچنین کمک به آموزش عمومی می­‌کند. انتظار می‌رود  با استفاده از محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک، بیماران و اعضای خانواده در مورد شرایط و روند معالجه خود آموزش ببینند. لذا استفاده از ویدیوهای تعاملی به همراه بهینه‌سازی اطلاعات، آموزش در موضوعاتی مانند مراقبت بیمار، فراهم کردن نیازهای بیمار و ارائه تسهیلات لازم به بیماران عزیز و همراهان گرامی، بسیار مسمر ثمر خواهد بود.

تسهیل در فرآیندهای اداری

کاهش بروکراسی اداری به یک کلیشه تبدیل شده است با این وجود هنوز هم فرآیندهای اداری بیمارستان به عنوان یک دغدغه بزرگ برای همراهان بشمار می­‌رود و بخشی از انرژی آنها را به خود اختصاص می دهد.

مهم نیست که روند کار اداری بیمار از پذیرش تا ترخیص چقدر پیچیده باشد، ما فکر می­‌کنیم که با استفاده از کیوسک‌های هوشمند یونیتک می‌­توانیم فرآیندهای اداری را بهینه و خطای انسانی در آن را به حداقل رسانده و همچنین پرداخت­ها را تسهیل و صورت­حساب‌های مالی را شفاف­تر نمائیم.

مزیت رقابتی

تمرکز روی مراقبت‌های مشتری محور و بازپرداخت‌های مبتنی بر ارزش افزوده باعث شده است تا بیمارستان‌ها ارتقای تجربه بیمار را به عنوان روشی برای تمایز خدمات خود و بهبود رتبه‌های رضایت در دستور کار خود قرار دهند. یک راه برای دستیابی بیمارستان‌ها به این اهداف، استفاده از زیرساخت‌هایی است که سرگرمی‌های با کیفیت را در نمایشگرهای هوشمند و در وافع  فراهم کردن امکانات رفاهی که بیماران هنگام حضور در خانه یا یک اتاق هتل تجربه می‌کنند. بهترین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جهان با پی بردن به اینکه سرگرمی با کیفیت، باعث بهبود تجربه و وفاداری به برند می‌شود، به نوعی به صنعت هتلداری پیوسته اند.

افزایش سرعت بهبودی بیمار

اولین گام در مسیر بهبود، ایجاد ارتباطات واقعی با بیماران است. هنگامی که برای بیماران در هر مقطعی از مراقبت مداوم، سرگرمی و آموزش ارائه دهیم، می توانیم به آنها کمک کنیم تا در بهبودی خود مشارکت داشته باشند، به آنها بیاموزیم که چگونه سالم‌تر غذا بخورند، سالم‌تر زندگی کنند و مراقبتهای پزشکی لازم را رعایت کنند تا روند بهبود بیماری تسریع یابد.

احساس راحتی با سرگرمی!

در بهترین زمان‌ها ، سرگرمی به عنوان یک رهایی از مشکلات و یک نقطه طلایی در روزهای سخت ما عمل می کند. به جرئت می توان گفت که سرگرمی یکی از مهمترین عوامل ایجاد حس آرامش در زمانی است که بیمار به ناچار روز و شب ها را در بیمارستان می‌گذراند.

با اتاق هوشمند ، بیمار می تواند از سرگرمی‌هایی نظیر : دسترسی به کانال‌های تلویزیونی و مشاهده فیلم و برنامه‌ی مورد علاقه، گوش دادن به رادیو ، بازی‌ها و رسانه های اجتماعی لذت ببرد. این کار باعث می شود تا بیمار مانند خانه  احساس آرامش کند و وضعیت فعلی تأثیر منفی کمتری بر او داشته باشد.

مسیریابی جذاب

این روزها ، بیمارستانهای مدرن دارای طرح‌های معماری پیچیده‌ای هستند که درک آن بسیار دشوار است و به نظر می‌رسد در هر طبقه مشابه است. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان‌ها به بیماران و همراهان در رسیدن به بخش مربوطه کمک می کنند.

تنوع در محیط پیرامون بیمار

نمایشگرهای هوشمند با تجهیز به نرم افزار دیجیتال ساینیج، قابلیت پخش تصاویر و ویدیوهای زیبای شما در ساعات مختلف شبانه روز و به صورت کاملا زمانبندی شده را دارد. با پخش تصاویر و ویدیوهای متنوع می توانید لذت تماشای آکواریوم، باغ ها و جنگل­ها، دریا و کوهستان را به بیمار هدیه دهید. همچنین پخش این تصاویر با کیفیت در سالن‌های انتظار، بخش پذیرش و راهروها می تواند حس شادابی و پویایی را به محیط بیمارستان منتقل کند. از طرفی دیگر این نمایشگرها در هنگام بروز حوادث و بلایا می‌توانند هشدارها، نکات آموزشی و بهداشتی را نمایش داده و یا در هنگان نوبت دهی، نوبت بیمار را اعلام کنند.

دارای سامانه مدیریت محتوای پیشرفته 1 از 1
چرا محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک را انتخاب کنیم؟

یونیتک به عنوان اولین تولید کننده سخت افزار و نرم افزار دیجیتال ساینج توانسته است محصولاتی با قابلیت مدیریت یکپارچه نمایشگرها در بستر اینترنت و اینترانت، جهت ارائه بهتر خدمات، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ایجاد نماید. در ادامه ویژگی‌های محصولات یونیتک معرفی می‌شود.

قابلیت دریافت 10 لمس همزمان 1 از 1

قابلیت دریافت ۱۰ لمس همزمان

لمس تکنولوژی در نمایشگرهای یونیتک! 😉

نمایشگرهای تجاری یونیتک، از بهترین پنل‌های لمسی با قابلیت دریافت ۱۰ لمس همزمان برخورداراند. شما می توانید با استفاده از نمایشگرهای تجاری یونیتک، به راحتی نسبت به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی هوشمند، گیمیفیکیشن و ارائه کلیه خدمات دیجیتال به کاربر اقدام نمایید.

یونیتک در نمایشگرهای هوشمند تجاری خود از پنل پرطرفدار  IPS با قابلیت مولتی تاچ (multi touch) استفاده می‌کند که تجربه‌ای جذاب را برای شما فراهم خواهد کرد. پنل IPS به کار رفته در نمایشگر تجاری یونیتک قابلیت اجرا و نمایش 16 میلیون رنگ را دارد و در دو رزولوشن HD و FHD به بازار عرضه می شود.

1 زاویه دید فوق العاده ۱۷۸ درجه 1 از 3 2 نمایش ۱۶ میلیون رنگ 2 از 3 3 دارای تنوع ابعاد 3 از 3

مجهز به پنل نمایش IPS

از دیدن تصاویر لذت ببرید؛ با امکان نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ! 😉

صفحه نمایش کیوسک یونیتک از بهترین و باکیفیت ترین نوع پنل، یعنی تکنولوژی IPS بهره برده است، این تکنولوژی پرطرفدار عامل افزایش کیفیت رنگ و زاویه دید و همچنین سرعت و ثبات پاسخگویی نمایشگر است، پنل‌های IPS دارای زاویه دید بسیار بالایی هستند و معمولا با این ویژگی شناخته می شوند. بیشتر گوشی‌های هوشمند میان رده و پرچمدار نیز از صفحه نمایش های IPS برخوردار اند.

1 دارای 2 پورت USB 1 از 1

دارای دو پورت USB

اتصال آسان و بی دردسر تنها با پورت USB! 😉

با استفاده از دو پورت USB، شما می توانید وسایل قابل شناسایی توسط سیستم عامل اندروید مانند موس، کیبورد، حافظه جانبی، بارکدخوان و تجهیزات دیگر را به راحتی به دستگاه یونیتک هوشمند خود متصل نمایید. در مواردی که قصد دارید کارتخوان و یا دیگر وسایل جانبی را به یونیتک خود متصل نمایید، با کارشناسان فروش و پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

قابلیت اتصال به شبکه

با پورت محبوب RJ45 به راحتی به شبکه متصل شوید😉
یونیتک هوشمند علاوه بر تکنولوژی Wi-Fi دارای قابلیت اتصال به شبکه و مدیریت تحت شبکه با استفاده از پورت محبوب RJ45 می باشد. شما می توانید یونیتک هوشمند را به راحتی به شبکه خود متصل و سکان هدایت آن را بدست بگیرید!
1 تقسیم دلخواه صفحه نمایش به نواحی مختلف و قابلیت طراحی اختصاصی 1 از 1

امکان نمایش چندین محتوا در یک صفحه!

ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید! 😉
با استفاده از سامانه مدیریت محتوای یونیتک هوشمند، شما می توانید به راحتی صفحه نمایش را به چند ناحیه مختلف تقسیم نموده و محتوای هر یک را سفارشی کنید. بهترین ابزارهای طراحی در اختیار شماست و شما می توانید با کمترین مهارت طراحی، بهترین ها را رقم بزنید!
1 برنامه از شما، جذب مخاطب با ما 1 از 1

داشبورد مدیریتی هوشمند با قابلیت زمانبندی پخش!

مسئول اجرای برنامه های شما هستیم! 😉
مدیریت و زمان بندی پخش تبلیغات و محتوا همواره یکی از دغدغه های کاربران و صاحبان کسب و کار است. داشبورد مدیریت هوشمند تبلیغات یونیتک امکان برنامه ریزی و زمان بندی پخش تبلیغات را فراهم نموده است؛ با یونیتک هوشمند؛ برنامه از شما، جذب مخاطب از ما!
1 7 روز هفته بصورت 24 ساعته روشن است! 1 از 1

همیشه بیدار!

خیالتان راحت؛ یونیتک هوشمند همیشه بیدار است 😉

یونیتک هوشمند به عنوان یک محصول صنعتی، برای فعالیت‌های طولانی مدت و شبانه روزی طراحی و ساخته شده است. یونیتک هوشمند از سخت ترین آزمون های تداوم عملکردی سرافراز بیرون آمده است و دارای گواهینامه‌های ایمنی و امنیت معتبر نیز می باشد!

عملکرد شگفت انگیز با پردازنده های چند هسته ای!

پردازش بی وقفه داده ها با بهترین پردازنده ها 😉
مدل های مختلف یونیک هوشمند از پردازنده های قدرتمند دو هسته ای، چهار هسته ای و هشت هسته ای بهره مند اند. با این پردازنده ها نگران کندی یا وقفه در عملکرد دستگاه خود نباشید. با توجه به طیف وسیع کاربرد یونیتک هوشمند، در مواردی که نیاز به پردازش کمتر داده ها وجود دارد از پردازنده های دو هسته ای و در مدل هایی که حجم پردازش داده ها بیشتر است (نمایشگرهای لمسی و یا کیوسک های تعاملی) از پردازنده های چهار و هشت هسته ای استفاده شده است. حق انتخاب با شماست؛ متناسب با نیاز خود انتخاب کنید!
1 قابلیت دریافت امواج با استفاده از دو آنتن تقویت شده وای فای 1 از 1

استفاده از آخرین نسل تکنولوژی Wi-Fi

ایجاد، اتصال و شروع تبلیغات بدون مرز! 😉

با استفاده از تکنولوژی وای فای ، یونیتک هوشمند نمایشگر شما را به سامانه مدیریت محتوا متصل می_ کند . با یونیتک هوشمند همه ایده ها فقط چند کلیک ساده هستند و می‌توانید به سرعت با دیگران به اشتراک بگذارید. در این محصول از آخرین نسل تکنولوژی وای فای Wi-Fi 802.11 b/g/n استفاده می شود.

1 استفاده از نسخه های مختلف اندروید 1 از 1

مبتنی بر محبوب ترین سیستم عامل؛ اندروید!

انعطاف‌پذیرترین سیستم‌عامل در خدمت شماست 😉
اندروید، سیستم‌عاملی که امروز به‌عنوان پرکاربرترین سیستم‌عامل جهان شناخته می‌شود. عنوانی که قبلا به سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت تعلق داشت. یونیتک هوشمند با بهره مندی از سیستم عامل محبوب اندروید، انعطاف پذیری و سازگاری بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

کاهش هزینه نیروی انسانی

افزایش رضایت مشتری در کنار کاهش خطای نیروی انسانی 😉
شما میتوانید با استفاده از کیوسک یونیتک خدمات خود را بدون نیاز به نیروی انسانی در اختیار مخاطب قرار دهید. با برنامه ریزی ارائه خدمات ، خطای نیروی انسانی را به صفر برسیانید و رضایت مشتری را به همراه داشته باشید.

کاهش هزینه‌های چاپ و تبلیغات

بدون هزینه چاپ؛ بی نهایت پوستر طراحی و منتشر نمایید😉
با استفاده از آینه یونیتک دیگر نیازی به چاپ پوستر ، کاتالوگ، بروشور و بخشنامه ها نیست ومی توانید همه محتوای خود رادر یک بستر با جزئیات بیشتر در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

جذابیت محتوا با موسیقی

تبلیغات جذاب مولتی مدیا 😉
با ترکیب موسیقی و تصویر می توان محتوای جذابتری ایجاد نمود و به جذب مشتری بیشتر کمک نمود.

سفارشی سازی در نمایشگر تجاری یونیتک

ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید! 😉
تقسیم بندی نمایشگر بر اساس نیاز و چیدن محتوا و خدمات دلخواه شما در هر بخش : خدمات بانکی ، انتقادات و پیشنهادات ، نظر سنجی ، عکس، کلیپ، متن، ساعت، تقویم، آب و هوا و صفحات وب بصورت زنده و…

مدیریت همزمان چند نمایشگر

پنل مدیریتی همه فن حریف 😉
بدون محدودیت مکان و زمان با سامانه دیجیتال ساینج یونیتک به مدیریت محتوای آینه های هوشمند خود بپردازید

برنامه ریزی و پخش کمپین های تبلیغاتی

مسئول اجرای برنامه های شما هستیم! 😉

شما می توانید زمان و ترتیب خدمات و پخش محتوا و اطلاع‌رسانی ها را با استفاده از قابلیت برنامه ریزی در نرم افزار مدیریت اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج مدیریت کنید.

برنامه ریزی ارائه خدمات

برنامه ریزی برای هر لحظه! 😉

همچنین شما می توانید زمان و ترتیب پخش محتوا و خدمات را با استفاده از قابلیت برنامه ریزی در نرم افزار دیجیتال ساینیج مدیریت کنید.

دریافت دفترچه محصولات و راهکارهای یونیتک ویژه بیمارستان ها

با دریافت این فایل با محصولات و راهکارهای یونیتک ویژه بیمارستان ها آشنا شویدا 😉
باور داریم که محصولات و راهکارهای یونیتک پاسخگوی نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی و گامی در راستای تحقق بیمارستان هوشمند می باشد.
1 دانلود کتاب الکترونیک راهنمای کار با سامانه مدیریت محتوای یونیتک 1 از 1
تحویل فوری
سفارشات شما در اسرع وقت (حداکثر ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش) برایتان ارسال می شود
پرداخت در محل
شما می توانید هزینه سفارشات را پس از دریافت محصولات پرداخت نمایید
۷ روز ضمانت بازگشت
سفارشات شما تا ۷ روز با رعایت قوانین مربوطه قابلیت ارجاع دارند
پشتیبانی ۷۲۴
واحد پشتیبانی یونیتک ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی است
خدمات پس از فروش ۱۰ ساله!
محصولات یونیتک دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.
مشاوره تلفنی آسان؛

ما با شما تماس می گیریم!
دیجیتال ساینیج در خاورمیانه" />
شماره خود را وارد کنید، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هر زمان که تمایل داشتید، جلسه مشاوره تلفنی را هماهنگ و برگزار می کنند.
اسکرول به بالا