درباره ما

شرکت مبین فن آوران جی به شماره ثبت ۲۰۲۰ (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۹ فعالیت های خود را درعرصه بازرگانی و فنی و مهندسی با نگاه تولیدی جهت نیاز داخلی و همچنین مدیریت علمی مبتنی بر تولید و عرضه محصولات دیجیتال آغاز کرده است . با کوله باری از یک دهه تجربه و بهره مندی از علم و دانش در حوزه های الکترونیک، مکانیک، و IT ما را بر آن داشت که مجموعه یونیتک را ایجاد و گسترده نماییم. در این راستا با هدف ایجاد و گسترش تکنولوژی دیجیتال ساینیج (Digital Signage) توانستیم اولین برند دیجیتال ساینیج ایرانی با عنوان “یونیتک” را ایجاد نماییم.

محققان شركت مبين فناوران جي با برند يونيتك فعال در حوزه ديجيتال ساينيج تلاش خود را در زمينه توليد محصولات يونيتك از سال ۱۳۸۹ آغاز كرده و در حال حاضر بر پايه فرهنگ و نياز كشور با سه شركت معتبر ScreenCloud، Navori QL Professional، و NoviSign. در حوزه توليد محصولات ديجيتال ساينيج كه داراي بيشترين درصد محبوبيت و رضايتمندي در بين كاربران بوده اند رقابت مي كند.

یونیتک به عنوان اولین تولید کننده سخت افزار و نرم افزار دیجیتال ساینج در این با ویژگی منحصر به فرد از جمله بی سیم بودن و یکپارچه سازی و کنترل مرکزی دستگاه ها در ایران تاسیس گردید و همواره سعی دارد با ارائه محصولات با کیفیت ، خدمات نوین در این زمینه ارائه نماید. یونیتک در سال ۱۳۹۸ سیاست خود را بر آن داشت که شمار نمایندگان و بازاریابان خود را در ایران به ۱۰۰ نماینده افزایش دهد که این امر تا پایان سال ۱۳۹۸ محقق می گردد . یونیتک با اولویت دادن به مفهوم کیفیت محصول و رضایت مشتری و خدامات پس از فروش با تکیه بر این سیاست هزینه ، پیشرفت سریع و مستمر خود را ادامه می دهد و در سال ۱۳۹۸ به طور تخصصی محصولات مربتط با مشاغل را تولید نموده است و در حال حاظر یونتک در حوزه سلامت (بیمارستان ها ، کلینیک ها و مراکز درمانی ) ، هتل ها ، مال ها و فروشگاه های تجاری محصولاتی انحصاری در حوزه دیجییتال ساینج تولید نموده است که این توسعه به سرعت در حال پیشرفت است و به زودی کلیه مشاغل را در بر خواهد گرفت .یونیتک همواره فعالیت خود را بر پایه اعتماد یه مشتریان در جهت ارائه خدمات بهینه ادامه میدهد.

یونیتک با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و متخصصان مجرب ایرانی موفق به تولید دیجیتال ساینج ایرانی با نازل ترین قیمت ها شده است. یونیتک در زمینه انتخاب محصول و فرایند طراحی و تولید تکنولوژی استراتژی بسیار حساس و دقیقی را در پیش گرفته است و ۹۰ درصد نیاز های سازمان ها ، ارگان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و اصناف مختلف را بر طرف نموده است.

در حال حاضر محصولات “استند یونیتک – سری تاچ و نمایشی؛ آئینه یونیتک – سری تاچ و نمایشی؛ یونیتک دیواری – سری تاچ و نمایشی؛ یونیتک هوشمند؛ میکاپ یونیتک؛ گلد یونیتک” توسط یونیتک تولید می شود.

 • 1389

  تاسیس شرکت مبین فن آوران جی

  ثبت شرکت با همت برترین محققان صنعت IT، برق، صنایع و مکانیک

 • 1391

  ساخت اولین محصول

  دیجیتال ساینیج یونیتک همراه با پنل مدیریت محتوا توسط تیم ساخته شد

  1391

 • 1393

  تولید استند نمایشی یونیتک

  استند نمایشی یونیتک ساخته شد. این محصول شامل محصول اول “دیجیتال ساینیج یونیتک” بوده و امکان کنترل محتوا از راه دور را دارد.

 • 1395

  تولید کیوسک نمایشی و لمسی یونیتک

  کیوسک نمایشی و لمسی یونیتک ساخته شد. این محصول شامل “دیجیتال ساینیج یونیتک” بوده و امکان کنترل محتوا از راه دور را دارد.

  1395

 • 1397

  یونیتک دانش بنیان شد!

  اخذ مجوز دانش بنیان نوپا نوع ۲ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۲۴

 • 1397

  تولید محصولات آینه یونیتک و گلد یونیتک

  تلاش تیم تحقیق و توسعه یونیک به ثمر نشست و دو محصول آینه یونیتک و گلد یونیتک تولید و تجاری سازی شد.

  Drop here!

  1397

 • 1398

  ارتقای سامانه مدیریت محتوا

  سامانه مدیریت محتوای یونیتک مبتنی بر آخرین تکنولوژی و نیازهای بازار تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ارتقا یافت

  Drop here!
 • اکنون

  همواره در حال تلاش و ارتقای سطح خدمات خود هستیم

  با خود عهد بستیم که همواره بهترین خدمات و محصولات را به شما ارائه دهیم؛ با یاری شما بر عهد خود استواریم!

  محصولات جدید در راه است؛ نوآوری در تبلیغات را با یونیتک تجربه کنید…

  Drop here!

  اکنون