محصولات خود را جذاب تر عرضه کنید

کیوسک های هوشمند یونیتک

مبتنی بر سیستم عامل های محبوب ویندوز و اندروید

امروزه کسب و کارهای زیادی با پیشرفت تکنولوژی و گسترش محصولات دیجیتالی، متحول شده اند. برخی از کسب و کارها سقوط کرده و برخی دیگر سوار بر موج تکنولوژی تقویت شده اند. یونیتک با بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه تولید محصولات دیجیتال ساینیج، خدمات ویژه ای به کسب و کارها به منظور انجام اطلاع رسانی، تبلیغات اثر بخش و نیز تقویت ارزش برند ارائه می کند. در ادامه محصولات مرتبط با هر کسب و کار ارائه شده است.

کیوسک هوشمند یونیتک

همواره اطلاع رسانی مناسب از وقایع و محصولات در مال ها و فروشگاه های بزرگ یکی از چالش های مدیران بازاریابی و فروش بوده است. تبلیغات سنتی (چاپ بنر و بیلبورد) علاوه بر آلودگی محیط زیست، هزینه های زیادی را به کسب و کارها تحمیل می کند. این هزینه ها در شرایطی انجام می شود که امکان نمایش چندین محتوا وجود نداشته و در مجموع عملکرد قابل قبولی در مقایسه با تبلیغات مبتنی بر دیجیتال ساینیج ارائه نمی شود. یونیتک بر حسب تجربه ۱۰ ساله و آخرین دانش موجود در حوزه بازاریابی و فروش، محصولات دیجیتال ساینیج خود را متناسب با مال ها و فروشگاه های بزرگ ارائه می کند.
1 بیلبورد تبلیغاتی دیجیتال 1 از 5 2 استند تبلیغاتی(مشاهده منو و ثبت سفارش) 2 از 5 3 استند دیجیتال(راهنمای مسیر و تبلیغات) 3 از 5 4 مشاهده منو فروشگاهی و تبلیغاتی 4 از 5 5 منو دیجیتال 5 از 5
1 صفحه نمایش لمسی با قابلیت تبدیل به آینه 1 از 2 2 اکسسوری های خود را امتحان کنید 2 از 2

ویژه فروشگاه های لباس و پوشاک

خالق استایل مورد علاقه خود باشید
محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک با استفاده از سرویس های واقعیت افزوده، تجربه پوشیدن صدها لباس در رنگ های مختلف را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهد. با استفاده از استندهای دیجیتال ساینیج یونیتک در ویترین فروشگاهی خود؛ هر لحظه می توانید دکوری جذاب به نمایش بگذارید. برای مشاهده پیشنهادها و راهکارهای یونیتک برای فروشگاه های البسه و پوشاک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ویژه بیمارستان ها و مراکز درمانی

ساخت بهتر تجربه انتظار، اطلاع رسانی موثر و راهنمایی مطمئن
همواره اطلاع رسانی مناسب از وقایع و محصولات در مال ها و فروشگاه های بزرگ یکی از چالش های مدیران بازاریابی و فروش بوده است. تبلیغات سنتی (چاپ بنر و بیلبورد) علاوه بر آلودگی محیط زیست، هزینه های زیادی را به کسب و کارها تحمیل می کند. این هزینه ها در شرایطی انجام می شود که امکان نمایش چندین محتوا وجود نداشته و در مجموع عملکرد قابل قبولی در مقایسه با تبلیغات مبتنی بر دیجیتال ساینیج ارائه نمی شود. یونیتک بر حسب تجربه ۱۰ ساله و آخرین دانش موجود در حوزه بازاریابی و فروش، محصولات دیجیتال ساینیج خود را متناسب با مال ها و فروشگاه های بزرگ ارائه می کند.
1 مشاوره و نکات درمانی 1 از 4 2 امکان نمایش چندین محتوا در یک کادر(تلویزیون، وضعیت آب وهوا) 2 از 4 3 امکان درج زیرنویس یا پیام اضطراری 3 از 4 4 اطلاع رسانی اضطراری(فراخوانی پزشکان و پرستاران) 4 از 4
1 نمایشگر منو 1 از 1

ویژه رستوران ها و فودکورت ها

منو را بهتر ببینید و سریع تر سفارش دهید!
محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات و ثبت سفارش کمک شایانی به رستوران ها و فودکورت ها می نماید. نمایش آسان و چرخشی منو، نمایش غذاهای موجود (متصل به سامانه حسابداری و موجودی آشپزخانه) و ثبت سفارش توسط کیوسک های یونیتک از جمله مواردی است که سفارش یک غذا را دلچسب می کند.

ویژه فروشگاه های لوازم آرایشی

بینهایت تست و مقایسه کنید! تجربه بهتر در خرید محصولات
در دنیای واقعی گاهی تجربه حالت های مختلف امکان پذیر نمی باشد، به طور مثال تست انواع رژ لب براحتی امکان پذیر است اما تست رنگ های مختلف لنز و یا طرح های مختلف ابرو به راحتی و بدون زحمت امکان پذیر نمی باشد. محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک با استفاده از سرویس های واقعیت افزوده، امکان تجربه مشتری از حالت های مختلف را امکان پذیر نموده و ارائه قابلیت مقایسه میان حالت های مختلف، تجربه بهتری از خرید را به مشتریان ارائه می دهد. اگر صاحب یک کسب و کار در حوزه فروش لوازم آرایشی هستید، آشنایی با راهکارها و محصولات یونیتک را از دست ندهید!
1 همراه با سرویس واقعیت افزوده 1 از 3 2 ذخیره عکس ها و امکان مقایسه آن ها 2 از 3 3 استفاده از حالت های مختلف برای سرویس واقعیت افزوده 3 از 3
1 کیوسک هوشمند(راهنمای مسیر و پیشخوان خدمت) 1 از 4 2 اطلاع رسانی و تبلیغات 2 از 4 3 خودپرداز و خوددریافت 3 از 4 4 راهنمای مسیر 4 از 4

ویژه شهرداری ها، سازمان ها و ادارات کل

با محصولات یونیتک در خدمت رسانی پیشرو باشید!
با گسترش شهرنشینی و افزایش جمعیت، مراجعه به شهرداری ها، سازمان ها و ادارات کل هر روز بیشتر می شود. ارائه راهمایی مناسب می تواند در تسریع روند کار مراجعان تاثیر بسزایی بگذارد. کیوسک تعاملی یونیتک به تنهایی می تواند بهترین رانما برای مراجعان باشد. همچنین استندهای یونیتک می تواند برای راهنمایی مسیر، نمایش روند کاری درخواست ها، اطلاع رسانی اخبار و دستورالعمل ها استفاده شود. برای مشاده راهکارها و محصولات یونیتک ویژه سازمان ها بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ویژه دانشگاه ها و کتابخانه ها

خداحافظی با پرینت کاغذی؛ همگام با دانشگاه سبز
همواره رویدادهای زیادی در دانشگاه ها برگزار می شود و تبلیغات آنها به شکل سنتی هزینه های زیادی را تحمیل می کند. استند های یونیتک علاوه بر نمایش نمایش هوشمند تبلیغات، قادر به نمایش آخرین دستورالعمل ها (ثبت نام و فارغ التحصیلی و …) و اطلاعیه ها (جابه جایی کلاس، لغو دوره، برگزاری امتحان و …) بدون نیاز به چاپ کاغذ می باشد.
1

اطلاع رسانی و تبلیعات

1 از 3
2

راهنمای مسیر و تبلیغات

2 از 3
3 اطلاع رسانی و تبلیغات 3 از 3
البته کسب و کارهای های دیگری هم هست که نیاز به کشف دارند ! محصولات یونیتک اطلاع رسانی و تبلیغات کسب و کار شما را متحول می کند 😉
۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم!
100 مشتری وفادار که از محصولات یونیتک استفاده می کنند
ضمانت بروزرسانی برنامه ها برای ۵ سال یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
500+ تمپلیت آماده و آسان تبلیغات به راحتی تبلیغات خود را بسازید و مدیریت کنید
در هر کجای کشور عزیزمان، هزینه ارسال محصولات را مهمان ما باشید!
در لحظه تغییرات رو اعمال و منتشر کن
مشاوره تلفنی آسان؛

ما با شما تماس می گیریم!
دیجیتال ساینیج در خاورمیانه" />
شماره خود را وارد کنید، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هر زمان که تمایل داشتید، جلسه مشاوره تلفنی را هماهنگ و برگزار می کنند.
اسکرول به بالا