یونیتک هوشمند;

بیمارستان هوشمند را تجربه کنید!

نبض بیمارستان در دستان شماست

افزایش سرعت بهبودی بیمار
ایجاد اعتماد و برندسازی
افزایش رضایت بیماران
روش نوین آموزش و یادگیری
کاهش فرآیند اداری
برتری در رقابت

معرفی محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک

ارائه راهکار ویژه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی
امروزه با توجه به سیاست­های دولت، درآمد تحقق یافته‌ی بیمارستان­ها همواره در حال افزایش است و از طرفی هزینه‌های مراقبت از بیمار و قیمت تمام شده خدمات روز به روز افزایش می­یابد. با توجه به افزایش سن جمعیت کشور، و بیماری‌های همه‌‌گیر، تقاضای خدمات درمانی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و مواردی از این دست، تجهیزات و امکاناتی را می‌‎طلبد تا بتوان نیازهای بیماران و مراجعین را برآورده ساخت. امروزه بیماران قبل از انتخاب دکتر جراح و بیمارستان، تحقیقات کاملی پیرامون امکانات بیمارستان و تجربه‌ی افراد انجام می­دهند تا برای دریافت خدمات بهداشتی به مرکزی با بهترین امکانات مراجعه کنند و این موضوع لزوم داشتن تجهیزات و امکانات متناسب با نیاز مراجعین ­ برای بیمارستان­ها را نشان می­دهد تا ضمن ارائه یک برند خوب از خود، در رقابت خدمت‌رسانی پیروز این عرصه باشند.

جعبه همکاری یونیتک

جعبه همکاری های یونیتک شامل مجموعه پیشنهادات و راهکارهای یونیتک ویژه مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد. این جعبه همکاری شامل طرح رویش* (اعطای رایگان محصولات یونیتک در ازای دریافت کارمزد تراکنش های بانکی مشتری)، طرح لیزینگ و خرید اقساطی است.

* برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت یونیتک تماس حاصل نمایید.

ارائه خدمات اختصاصی یونیتک ویژه بیمارستان ها شامل ماژول سفارشی نوبت دهی، پذیرش، تلویزیون تعاملی و … نیز بخشی از تعامل یونیتک با بیمارستان ها می باشد. در ادامه برخی از راهکارها و خدمات قابل ارائه یونیتک در بیمارستان ها تشریح می شود.

بیانیه ماموریت یونیتک در حوزه درمان

شرکت دانش بنیان مبین فناوران جی با نام تجاری یونیتک با شناسایی ظرفیت های کشور در حوزه سلامت و در راستای بهبود هرچه بهتر و سریع تر سطح سلامت کشور و دانش سلامتی بهداشتی اقشار مختلف جامعه و به ویژه بیماران عزیز اقدام به تولید تجهیزات دیجیتال ساینیج باقابلیت های فراوان به ویژه در حوزه سلامت نموده است.

محصولاتی مانند نمایشگر ها و کیوسک های هوشمند که می توانند در فضای بیمارستانها، مراکز درمانی، مطب ها نصب و راه اندازی شوند تا از امکانات بی نظیر آن بهرمند شوید.

این تجهیزات با بهره گیری از سامانه قدرمند و بی نظیر مدیریت محتوا دیجیتال ساینیج می توانند علاوه بر ارائه خدمات درمانی (مانند نوبت دهی و دریافت نسخه و کلیه روند پرداخت و امکاناتی از این قبیل) به صورت خودکار و در زمان کوتاه تر، به عنوان یک آموزشگاه سلامت عمل کند و بی نهایت محتوای آموزشی در حوزه سلامت را در قالب های متنوع و موثر در اختیار مخاطبین و مراجعین قرار داد و از این طریق گامی مهم در بهبود سطح دانش عمومی برداشت.

برخی اهداف قابل دسترس با استفاده از این تجهیزات :

 • احترام به بیماران و مراجعین با تسریع روند خدمت رسانی
 • افزایش سطح دانش عمومی در حوزه سلامت
 • ایجاد سامانه متمرکز درمانی با قابلیت های منحصر به فرد
 • امکان تعامل با مراجعین در قالب نظرسنجی در مورد موارد متفاوت
 • امکان تهیه اطلاعات مفید و قابل استفاده مجدد با استفاده از تعامل با بیماران
 • امکان ارائه دیگر نیاز های حوزه سلامت مانند روانشناسی در قالب محتوای مناسب

و بسیاری امکانات منحصر به فرد دیگر

ایجاد اعتماد و برند سازی

بیشتر افراد تصور مثبتی از محیط بیمارستان و مراکز درمانی ندارند و یا حداقل از حضور در آن احساس راحتی نمی کنند، با این حال یونیتک در تلاش است تا با محصولات خود لحظات بهتر، با دغدغه کمتر و لذت بخش برای بیماران و مراجعین فراهم آورد. تجربه بهتر حضور در بیمارستان، باعث ایجاد اعتماد می­شود. تصور کنید که یک بیمار یا اعضای خانواده آن بعد از درمان و تجربه خدمات بیمارستان، از خدمات بیمارستان تشکر کند و زندگی خود را مدیون کادر پزشکی و خدمات بیمارستان بداند. این تجربه موجب می­شود تا شبکه‌ی افراد نزدیک به بیمار، در صورت نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی، تنها به بیمارستان شما مراجعه نمایند.

روش نوین آموزش و یادگیری

در طول یک دهه گذشته فناوری دیجیتال، روش ارتباط و یادگیری را به طرز چشمگیری متحول نموده است. همانطور که می دانید بروشور ها و کاتالوگ‌هایی که به بیماران داده می‌شود اغلب خوانده و درک نمی شوند. تحقیقات نشان داده است که یادگیری مبتنی بر ویدیوی تعاملی، آموزش و درک مطلب را بیش از ۵۰ درصد افزایش می دهد. استفاده از رویکرد چندرسانه ای در آموزش بیماران در مراحل بستری و مراقبت­های پس از عمل، تاثیر بسزایی در بهبود شرایط بیمار و همچنین کمک به آموزش عمومی می­کند. انتظار می رود بیماران و اعضای خانواده در مورد شرایط و معالجه خود آموزش ببینند و بدین منظور راه حل های ویدیوهای تعاملی به همراه بهینه سازی اطلاعات و آموزش در موضوعات مراقبت بیمار، نیازهای بیمار و تسهیلات لازم پیشنهاد می­شود.

تسهیل در فرایند اداری

تاثیر فناوری بر ارائه خدمات اداری و غیرحضوری به کارکنان و مراجعین ، غیر قابل انکار است. مواردی مانند خودپردازها از تجهیزات این حوزه به شمار می آیند. اما خدمات ادارات و شرکت ها تنها محدود به خدمات مالی نبوده و خدماتی مانند ارتباط با مدیریت و درخواست های مدیریتی، امکان تهیه گزارشات اداری، ارائه خدمات غیر حضوری واحدها(مانند آزمایشگاه)، مدیریت ورود و خروج کارکنان، نمایش زمان و اطلاعات جلسات و بسیاری امکانات دیگر نیز در راستای حس رضایت کارکنان و مراجعین بسیار مسمر ثمر خواهد بود.از این رو استفاده از تجهیزات دیجیتال ساینیج در این موارد موجب رشد رضایت و بهبود ارائه خدمات در بیمارستان ها خواهد شد.

مزیت رقابتی

تمرکز روی مراقبت‌های مشتری محور و بازپرداخت‌های مبتنی بر ارزش افزوده باعث شده است تا بیمارستان‌ها ارتقای تجربه بیمار را به عنوان روشی برای تمایز خدمات خود و بهبود رتبه‌های رضایت در دستور کار خود قرار دهند. یک راه برای دستیابی بیمارستان‌ها به این اهداف، استفاده از زیرساخت‌هایی است که سرگرمی‌های با کیفیت را در نمایشگرهای هوشمند به همراه آنچه که بیماران هنگام حضور در خانه یا یک اتاق هتل تجربه می‌کنند، فراهم می‌کند. بهترین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جهان با پی بردن به اینکه سرگرمی با کیفیت باعث بهبود تجربه و وفاداری به برند می‌شود، در کنار خدمات حیاتی خود به نوعی به صنعت هتلداری پیوسته اند.

مسیر یابی آسان

این روزها ، بیمارستانهای مدرن دارای طرحهای معماری پیچیده‌ای هستند که درک آن بسیار دشوار به نظر می‌رسد. به لطف خطوط راهنمای بیمار که بر روی کف یا دیوار ترسیم می‌شوند؛ این مشکل تا حدودی بر طرف شده است؛ اما راهنمای خطوط تنها شامل موارد ضروری است و راهنمایی به سایر مکان ها را شامل نمی شود.
نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها به بیماران، همراهان و مراجعان در رسیدن به مکان مربوطه کمک می‌کنند. دسترسی به داروخانه، سرویس بهداشتی، اتاق پزشکان، امور اداری، آشپزخانه و هر مکان دلخواه از ویژگی های محصولات دیجیتال ساینیج شرکت یونیتک می‌باشد.

افزایش سرعت بهبود بیمار

اولین گام در مسیر بهبود، ایجاد ارتباطات واقعی با بیماران است. هنگامی که بیماران را در هر مقطعی از مراقبت مداوم، سرگرمی و آموزش دهیم، می توانیم به آنها کمک کنیم تا در بهبودی خود مشارکت داشته باشند، به آنها بیاموزیم که چگونه سالم تر بمانند. این کار باعث می شود تا در آینده تعداد بستری­های غیرضروری کاهش یابد.

مطالعات بسیاری زیادی در خصوص نقش سرگرمی در بهبود بیمار توسط محققان دانشگاه های مختلف انجام شده است و نتایج بیشتر آنها حاکی از تاثیر مثبت سرگرمی در سرعت بهبود بیمار است؛ بر همین اساس یونیتک در تلاش است تا بهترین خدمات را به بیمارستان‌ها ارائه نماید.

مزیت رقابتی

تمرکز روی مراقبت‌های مشتری محور و بازپرداخت‌های مبتنی بر ارزش افزوده باعث شده است تا بیمارستان‌ها ارتقای تجربه بیمار را به عنوان روشی برای تمایز خدمات خود و بهبود رتبه‌های رضایت در دستور کار خود قرار دهند. یک راه برای دستیابی بیمارستان‌ها به این اهداف، استفاده از زیرساخت‌هایی است که سرگرمی‌های با کیفیت را در نمایشگرهای هوشمند به همراه آنچه که بیماران هنگام حضور در خانه یا یک اتاق هتل تجربه می‌کنند، فراهم می‌کند. بهترین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جهان با پی بردن به اینکه سرگرمی با کیفیت باعث بهبود تجربه و وفاداری به برند می‌شود، در کنار خدمات حیاتی خود به نوعی به صنعت هتلداری پیوسته اند.

چرا محصولات دیجیتال ساینیج را انتخاب کنیم؟

یونیتک با افتخار توانسته است با تکیه بر توان داخلی، در خدمت جامعه پزشکی باشد. تاکنون بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد تهران، بیمارستان بانک ملی ایران، مرکز تخصصی و فوق تخصصی شهدای سپاهان شهر، مجتمع چشم پزشکی پارسیان، درمانگاه امام حسین (ع) اصفهان، مرکز تخصصی خیریه حضرت ابوالفضل (ع) به یونیتک اعتماد نموده اند.

معرفی محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک

ارائه راهکارها ویژه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

نمایشگر تجاری یونیتک

مناسب برای اتاق بیماران، سالن انتظار، مراقبت اتاق عمل، پیشخوان و پذیرش

کیوسک یونیتک

کیوسک هوشمند یونیتک علاوه بر نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی، به نسبت دیگر محصولات تعاملی و پویاتر بوده و قابلیت ثبت سفارش و یا انجام تراکنش ها و فعالیت‌های از پیش تعیین شده را متناسب با درخواست کاربر دارد. کیوسک یونیتک می تواند در رستوران ها و فروشگاه ها، در شهرداری و ادارات، در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده شود.
با کیوسک های یونیتک، بدون هزینه چاپ؛ بی نهایت پوستر طراحی و بر روی نمایشگرها منتشر نمایید. دیگر نیازی به چاپ پوستر ، کاتالوگ، بروشور و بخشنامه‌ها نیست و می‌توانید همه محتوای خود را در یک بستر، با جزئیات بیشتر در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. این محصول به صورت لمسی و نمایشی است و کلیه قابلیت‌های یونیتک هوشمند شامل کنترل محتوا از راه دور، سفارشی سازی محتوا و بسیاری امکانات پرکاربرد دیگر را برای شما فراهم خواهد نمود.
استند هوشمند یونیتک ابزار بسیار مناسبی برای جذب مخاطبین و مشتریان به منظور نمایش تبلیغات، محصولات و اطلاع رسانی است. راهنمایی و جوابگویی به سوالات مراجعه کنندگان و مشتریان در قالب یک نمایشگر بزرگ هوشمند، امکان ارتباط موثرتر و ماندگارتری را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

کیوسک‌های دیجیتال یونیتک در طرح‌های متنوع و پیکربندی گسترده و متناسب با نیاز شما به بازار عرضه شده است. شما می‌توانید از طریق همین سایت و یا سایت دیجی کالا اقدام به خرید آنلاین این محصول شگفت انگیز کنید و یا با مسئولین فروش یونیتک در تماس باشید.

ارائه خدمات

کیوسک‌های تعاملی یونیتک می توانند بر حسب نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها در قالب ویندوزی و اندرویدی ارائه شوند. به طور مثال کیوسک‌های اندرویدی همچون تلفن همراه هوشمند؛ قابلیت نصب کلیه برنامه‌های اندرویدی را دارد. به طور مثال اپلیکیشن “تهران من” می‌تواند به راحتی بر روی کیوسک‌ها نصب شده و خدمت رسانی نمایند.
در صورتیکه خدمات و برنامه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها مبتنی بر ویندوز باشد؛ کیوسک‌های ویندوزی یونیتک می‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد.
به طور مثال؛ در سرویس‌های ثبت سفارش که بیشتر آنها به صورت برنامه‌های ویندوزی می‌باشند (مانند ثبت سفارش غذا؛ سامانه‌های حسابداری و بسیاری نرم افزارهای کاربردی دیگر.)، برنامه می‌تواند بر روی کیوسک نصب شده و با ارتباط یکپارچه میان سامانه‌ها؛ خدمات را در قالب پیشخوان خدمت ارائه نماید.
با توجه به تجهیز کیوسک به دستگاه کارتخوان، هزینه‌های مربوط به دریافت خدمات در لحظه یا به صورت درگاه اینترنتی یا از طریق پوز مربوطه پرداخت می‌شود. در موارد که خدمات نیازمند ارائه رسید یا چاپ نوبت باشد، فرآیند چاپ از طریق چاپگر حرارتی روی دستگاه انجام می‌شود.

یونیتک هوشمند

با یونیتک هوشمند، نمایشگر خود را به یک دیجیتال ساینیج تبدیل کنید! این دستگاه در ابعاد یک کتاب بوده و به راحتی به نمایشگر شما متصل می‌شود. با اتصال یونیتک هوشمند به اینترنت، نمایشگر خود را از راه دور کنترل نمایید؛ در یک صفحه چندین محتوا نمایش دهید و با داشبورد مدیریتی هوشمند، زمانبندی پخش محتوای خود را برنامه ریزی نمایید

LAMPAIR CONDITIoNERMUSICTV

کامپیوتر‌های همه‌کاره یونیتک(All in one آل این وان یونیتک)

همه‌فن حریف و دوست داشتنی، محصول All-in-One یونیتک علاوه بر کیفیت ساخت بالا، دارای انواع پیکربندی سخت‌افزاری، متناسب با نیاز کاربران است. صفحه نمایش IPS با کیفیت، و سفارشی‌سازی انواع امکانات جانبی از دیگر مزایای این محصول است. علاوه بر آن، این سیستم با بهره‌مندی از سیستم عامل ویندوز 10 قابلیت پشتیبانی از هر گونه نرم‌افزار آزمایشگاهی، اداری و صنعتی را دارد.

AIOهای یونیتک، جذاب و قدرتمند

 • وضوح تصویر بالا و قدرت بالای پردازش با قابلیت ارائه در پردازنده‌های celeron، i3، i5، i7 و ابعاد 22 و 32 اینچ
 • مناسب جهت امور تحلیل داده و طراحی و همچنین استفاده مداوم و طولانی مدت در ساعات شبانه‌روز , به واسطه برخورداری از برد هوشمند یونیتک. (سیستم جلوگیری از آسیب‌های ناشی از کارکرد بلندمدت روزانه و نوسانات برقی)
 • قابلیت پشتیبانی از تمامی نرم‌افزارهای طراحی و آزمایشگاهی به واسطه استفاده از سخت‌افزار با توان پردازش بالا
 • بروزرسانی و پشتیبانی مستمر سیستم عامل
 • قابلیت سفارشی‌سازی سخت‌افزاری مطابق با نیاز
 •  

سامانه مدیریت محتوا یونیتک

داشبورد مدیریتی هوشمند با قابلیت زمانبندی پخش دیگر وقت عملی کردن ایده‌های تبلیغاتی شماست!
یونیتک به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دیجیتال ساینیج در خاورمیانه، همواره در ارائه راهکارهای توسعه به سازمان‌ها و کسب و کارها پیشرو بوده است. این شرکت برخی از محصولات خود را بر اساس نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سفارشی نموده و این امکان را برای بیمارستان فراهم آورده است تا ضمن نوآوری در نحوه تعامل خود با مراجعان و بیماران، بهبود چشمگیری در سیستم مدیریت اطلاع رسانی ایجاد نماید.
سامانه مدیریت محتوای دیجیتال ساینیج یونیتک؛ قلپ تپنده‌ی کلیه دستگاه‌های تولید شده توسط یونیتک و در حقیقت پل ارتباطی میان کاربر، دستگاه و بهره‌بردار است. کاربر می‌تواند با انبوهی از ابزارها و ویجت‌ها به طراحی صفحه نمایش خود و انتخاب خدمات بپردازد. زبان فارسی، محیط کاربر پسند و قابلیت زمان بندی خودکار، ویژگی دیگری است که این سامانه را متمایز می سازد. قابلیت کنترل دستگاه از راه دور، مانیتورینگ بر خط دستگاه و قابلیت اتصال سامانه به زیرساخت‌های پرداخت الکترونیک و نیز ابزارها و سنسورهای الکترونیکی از سایر قابلیت‌های سامانه هستند.
مشاوره تلفنی آسان؛

ما با شما تماس می گیریم!
دیجیتال ساینیج در خاورمیانه" />
شماره خود را وارد کنید، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هر زمان که تمایل داشتید، جلسه مشاوره تلفنی را هماهنگ و برگزار می کنند.
اسکرول به بالا