نصب کیوسک هوشمند اوت دور در میدان صنعت تهران

  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  یونیتک، تجهیز شهر هوشمند

  شرکت دانش بنیان مبین فناوران جی با نام تجاری یونیتک به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دیجیتال ساینیج در خاورمیانه و با بیش از 10 سال سابقه درخشان در فعالیت در این حوزه سعی دارد تا امکانات و تجهیزاتی را فراهم کند که بتوانند در تحقق این نیاز ها موفق عمل کنند . در این راستا یونیتک با بهره گیری از دانش روز دنیا و نیروی متخصص ایرانی دست به طراحی و تولید محصولات متنوعی در حوزه دیجیتال ساینیج نموده است که کیوسک های فضای شهری (اوت دور) یونیتک یکی از مهم ترین آنهاست.

  تکنولوژی نیاز حیاتی انسان امروز

  تکنولوژی به عنوان بخش جدایی ناپذیر و غیر قابل انکار سبک زندگی انسان امروزی ، همه روزه در حال پیشرفت و به روزرسانی است. شاید چند سال پیش سفارش غذا از خانه و پرداخت آنلاین یک امر نامتعارف به حساب می آمد اما امروزه به یک نیاز تبدیل شده است با تکنولوژیک شده زندگی انسان ها قادراند در حین انجام کار یا قدم زدن در خیابان، غذا سفارش دهند، تاکسی بگیرند، خرید منزل انجام دهند، سلامتی خود را بررسی کنند ویزیت شوند، آموزش ببینند و آموزش دهند و هزاران کار دیگر را در مدت زمانی محدود و همزمان با فعالیت خود انجام داده و از این بابت از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنند.

  هوشمند سازی شهری ، از رویا تا واقعیت

  بعد از یک دهه آزمون و خطا و تلاش های فراوان و بررسی نتایج ، مسئولین شهر و مجموعه شهرداری ها بر این باورند که پایه های هوشمند سازی شهر و تحقق شهر و مدیریت شهری هوشمند را مردم تشکیل می دهند . در واقع با پیشرفت تکنولوژی و تعامل بی حد و مرز آن با زندگی روزمره انسان امروز و همچنین با تبدیل تکنولوژی از یک زمینه خاص منظوره و با استفاده خاص به جزء تفکیک ناپذیر تمام مراحل و موقعیت های زندگی و به نوعی هم نفس شدن با انسان امروز، تحقق مفهوم شهر هوشمند بدون در نظرگرفتن این موضوعات و بررسی چگونگی تاثیر آن بر سرعت و کیفیت ایجاد شهرهوشمند امری تقریبا غیر ممکن خواهد بود.
  از طرفی تاثیر تکنولوژی بر افزایش سطح رفاه و احساس رضایت واقعیتی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. کیفیت زندگی که ابعاد متنوع و گسترده ای از میزان سلامت هوای شهری، فناوری های بیمارستانی، امنیت شهری و استفاده شهروندان از زمان به بهترین نحو تا هوشمند سازی فعالیت ها و تکنولوژی در اختیار آسایش مردم را شامل می شود. از این رو می توان به اهمیت تکنولوژی و فناوری در حیات و تاروپود مردم و شهر پی برد.

  تکنولوژی در تمامی مشاغل و حوزه ها نیز نقش مهم و حیاتی ایفا می کند به نحوی که خدمات مهمی مانند خدمات درمانی و پزشکی ، خدمات رفاهی و اجتماعی ، پروسه های مالی و اقتصادی ، امنیت و تمامی حوزه های فردی و اجتماعی و شهری، بدون استفاده از تکنولوژی غیرقابل ارائه و تحقق است .

  این نیاز مبرم و حیاتی به تکنولوژی در هر دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، پتانسیلی فوق العاده را در اختیار فعالان این صنعت و همچنین مردم و مخاطبین آن قرار می دهد که علاوه بهبود سطح زندگی، اشتغال زایی و کسب درآمد با پیشرفت تکنولوژی همگام شوند.

  اینجاست که شرکت های تکنولوژِیک و فناوری پا به عرصه می گذارند تا در کنار اشتغالزایی و درآمدزایی تجهیزات لازم جهت بهبود سطح زندگی مردم، ارائه خدمات و اطلاعات لازم و مورد نیاز آنها را فراهم کند. یکی از مهم ترین تکنولوژی های مورد استفاده و بسیار پرکاربرد در زمینه هوشمند سازی فضای شهری و شهرداری ها، استفاده از محصولات با تکنولوژی دیجیتال ساینیج در سطح شهرها و به خصوص در اماکن پرتردد و شلوغ می باشد که امکان ارائه خدمات و اطلاعات بیشماری را فراهم خواهد کرد.

  وب کیوسک دیجیتال ساینیج یونیتک، مناسب برای استفاده در فضای شهری :

  کیوسک فضای بیرونی یونیتک یک محصول استثنائی با قابلیت های متنوع است. یکی از بهترین و مهمترین مکان ها برای استقرار کیوسک های Outdoor شرکت یونیتک، سطح معابر شاخص شهر به خصوص در مجاورت ایستگاه های اتوبوس، ایستگاه های قطار شهری، پارک ها و پمپ بنزین ها می باشد.

  امروزه در سرتاسر جهان شهرداری ها و ادارات دولتی با خرید کیسوک های outdoor سعی در ارائه خدمات متنوع غیر حضوری و اطلاع رسانی به مراجعین را دارند تا بتواتنند بدون نیاز به مراجعه خدمات و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند. این کیوسک ها می توانند یک جایگزین مناسب و قدرتمند برای بیلبورد ها و بنر ها باشند و بدون محدودیت به نمایش اطلاعات و ارائه خدمات بپردازند.خدماتی نظیر :

  • ارائه نقشه شهری و اطلاعات شرعی و مذهبی
  • ارائه جدول حرکت قطارها، اتوبوس ها و هواپیمایی ها
  • معرفی و نمایش مراکز تجاری، رفاهی و گردشگری
  • نصب انواع اپلیکیشن مورد نیاز
  • خدمات غیر حضوری مانند پرداخت عوارض شهری
  • امکان نمایش نظرسنجی ها و مزایده ها
  • امکان ثبت درخواست خدمات شهری
  • امکان ثبت نظرات، انتقادات و پیشنهادات
  • امکان نمایش پروژه های آینده و در حال احداث
  • نمایش قوانین و مقررات شهری
  • نمایش دستورالعمل های مقطعی
  • و بسیاری امکانات دیگر

  در همین راستا در قالب یک پروژه بزرگ شهری، شرکت مبین فناوران جی (یونیتک) با همکاری شهرداری منطقه دو تهران بزرگ در زمستان 99 اقدام به نصب و راه اندازی ابر کیوسک 4.5 متری با صفحه نمایش 65 اینچ نموده اند. این کیوسک هم اکنون در میدان صنعت شهرداری منطقه دو در حال سرویس دهی به مردم شریف تهران بزرگ می باشد.

  برند یونیتک با در نظر گرفتن نیاز مشتری ، شرایط ویژه ای را برای فروش تمامی محصولات خود از جمله وب کیوسک های اوت دور(قابل نصب در فضای شهری) فراهم آورده است که خرید این کیوسک ها را تسهیل می بخشد. از جمله این تسهیلات می توان به امکان خرید غیرنقدی کیوسک فضای شهری اشاره کرد.

  بهره وری و توسعه :

  با گسترش روز افزون و جهانی استفاده از کیوسک های هوشمند دیجیتال ساینیج و به طور کلی فناوری دیجیتال ساینیج، امکانات فوق العاده ای در اختیار شرکت ها، ادارات و مراکز دولتی و خصوصی قرار خواهد گرفت. به نحوی که طبق آمار جهانی با استفاده از کیوسک ها و نمایشگرهای دیجیتال ساینیج 83% افراد تبلیغات و اطلاعات نمایش داده شده در این تجهیزات را طی 30 روز به یاد می آورند، 65% دوباره بازگو خواهند کرد و 47% بیش از دوبار یازگو خواهند کرد، که این یک پتانسیل بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد.

  همچنین طبق نظر سنجی های انجام شده رضایت 84% از استفاده از تجهیزات شهری دیجیتال ساینیج توسط مردم گزارش داده شده است که نشان از اقبال عمومی به این فناوری است.

  این موارد به وضوح نشان می دهد که خرید و استفاده از این محصولات تا چه اندازه در افزایش رفاه شهروندان و رشد سطح رضایت آنها موثر است اما در نظر گرفتن این نکته که همواره خرید مطمئن و ایمن و خدمات پس از فروش مناسب، دغدغه‌ی همه خریداران گرامی خواهد بود که در این راستا پشتوانه 10 ساله شرکت مبین فناوران جی(یونیتک) که شرکت تنها شرکت دانش بنیان حاضر در این صنعت در کشور است ، نمایانگر رعایت حقوق مشتریان و اجرای کامل تعهدات توسط آن می باشد.

   

  ۱ دیدگاه دربارهٔ «نصب کیوسک اوت دور یونیتک در میدان صنعت تهران»

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  اسکرول به بالا