دیجیتال ساینیج چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار مدیریت محتوا دیجیتال ساینیج

از جمله “بدو بیا این ور بازار” تا شعار فقط انجام بده و یک تیک ساده “نایک” ، تبلیغات، به گستره‌ی جهان؛
اینکه محصول شما امکانات ویژه‌ای دارد، دلیلی برای اجبار سایر به استفاده از آن وجود ندارد. شما باید مزایای محصول خود را به گونه‌ای نوآورانه به افراد شرح داده و تمایل آنها به استفاده از محصولات شما را افزایش دهید. این روزها هر جا را که نگاه کنید، از دیوارهای شهر، تابلوها، بنرها و بیلبوردها تا گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی، با تبلیغات گسترده و متنوعی روبه رو خواهید شد.
علاوه بر این فناوری و تکنولوژی با سرعتی سرسام‌‌آور در حال پیشرفت است و این قطار برای هیچ کس زیاد توقف نمی کند ، لذا همه‌ی اقشار اجتماع و مردم به ویژه صاحبان کسب و کارها برای بقاء ملزم هستند با این موج همراهی پایاپایی داشته باشند.
در این بین حوزه‌ی تبلیغات، بازاریابی و ارائه‌ی محتوا بسیار حائز اهمیت است و پتانسیل منحصر به فردی را برای رشد و توسعه کسب و کارها در اختیار شما قرار می دهد.
فناوری دیجیتال ساینیج به عنوان یکی از بزرگترین و پرکاربردترین تکنولوژی‌ها در حوزه ارائه‌ی محتوا و تبلیغات به سرعت در حال رشد است و این تکنولوژی با تأثیرگذاری فوق العاده خود بر کسب و کارها و ارائه خدمات منحصر به فرد با استقبال بی نظیر مخاطبان همراه شده است.

با ما در بررسی این فناوری منحصر به فرد همراه باشید.

اما دیجیتال ساینیج چیست؟

دیجیتال ساینیج در واقع یک فناوری مدرن اطلاع رسانی، تبلیغات  و ارائه‌ی خدمات است که از دو بخش تشکیل می شود: بخش سخت افزاری و بخش نرم افزاری. در بخش نرم افزاری که مهم ترین بخش این تکنولوژی است، یک سامانه‌ی قدرتمند تولید و مدیریت محتوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن می‌توانید تمامی ایده‌های خود به ویژه ایده‌های تبلیغاتی را به جذاب‌ترین روش ممکن جامه‌ی عمل بپوشانید. این سامانه برای شما امکان تولید، مدیریت و کنترل محتوا و زمانبندی هوشمند آن را فراهم می‌کند. همچنین شما قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز و از هر موقعیت مکانی تجهیز و متحوای خود را مدیریت نمائید.

 بخش سخت‌افزاری نرم افزار قدرتمند دیجیتال ساینیج شامل تجهیزات جذاب و قدرتمندی نظیر کیوسک هوشمند، نمایشگر تجاری، آینه‌‌ی هوشمند و میز هوشمند است. محصولاتی که به فراخور زمان و موقعیت شغلی مختلف قابل سفارشی سازی هستند. محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک را می‌توان در اماکن رفاهی مانند: هتل‌ها، رستوران‌ها و فودکورت‌ها، اماکن تجاری مانند: فروشگاه‌ها و مراکز خرید و شرکت‌ها و ادارات دولتی و خصوصی نصب و از خدمات بی نظیر آنها استفاده کرد. شما صاحب چه کسب و کاری هستید؟ نیاز کاری شما چیست؟ یونیتک برای رشد و توسعه‌ی کسب و کار شما برنامه ویژه‌ای دارد.

دیجیتال ساینیج یونیتک، تا تحقق رویا چیزی نمانده است؛ برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار دیجیتال ساینیج یونیتک : 

 • کاهش قابل توجه هزینه تبلیغات
 • کاهش هزینه‌های جاری سازمان
 • امکان نمایش انواع فایل‌های صوتی و تصویری بدون محدودیت
 • نمایش اطلاعات Dynamic (متحرک) به صورت خودکار
 • دسترسی به محتویات یک یا چند نمایشگر از راه دور
 • ارسال محتوای قابل نمایش برای نمایشگرها با حداقل پهنای باند
 • امکان برپایی دیجیتال ساینج به صورت فعل و انفعالی (Interactive) برای پخش محتوای مورد نظر بینندگان
 • نمایش اطلاعات مجزا روی نمایشگرهای خاص
 • نمایش اخبار، عکس، فیلم، موسیقی، صفحات اینترنتی و از این دست به صورت ترکیبی
 • به روز رسانی محتویات یک یا چند نمایشگر به صورت کاملاً  آنلاین و خودکار
 • امکان تقسیم صفحه نمایش و ارائه‌ی محتوا اختصاصی در هر بخش

در ادامه برخی از این قابلیت ها را با هم بررسی می کنیم تا بیشتر با هسته‌ی تجهیزات یوینتک آشنا شوید.

سازگار با ویندوز و اندروید

اکنون سامانه‌ی دیجیتال ساینیج یونیتک روی سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید قابل اجرا است و کلیه‌ی محصولات ساینیج یونیتک به صورت پیش‌فرض مجهز به نرم‌افزار اختصاصی دیجیتال ساینیج یونیتک هستند که از طریق اتصال به اینترنت فعال، هدایت و مدیریت می‌شوند. در صورت دارا بودن اندرویدباکس یا نمایشگر هوشمند، این سامانه در قالب کلاینت روی دستگاه‌های شما قابل نصب است و می‌توانید با خرید اشتراک سالیانه‌ی سامانه، از مزایا و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوید.

سازگار با کلیه مرورگرها

مدیریت نمایشگرهای ساینیج از طریق سامانه تحت وب مدیریت محتوای یونیتک انجام می‌شود. بدین منظور تنها کافی است در کلیه دستگاه‌های هوشمند که دارای مرورگر وب و متصل به اینترنت می باشند (فارغ از سیستم عامل)، وارد سامانه شوید. این سامانه به صورت رسپانسیو طراحی شده و استفاده از آن در محیط تلفن همراه نیز عملکرد رضایت بخشی را ارائه می‌دهد.

تضمین امنیت داده‌ها

امنیت داده‌ها و اطلاعات، همواره جزء اصول بنیادین یونیتک در کلیه‌ی فعالیت‌ها و محصولات است. در سامانه‌ی مدیریت محتوای یونیتک نیز بالاترین سطح امنیت طراحی و اجرا شده است. داده‌ها بر روی سرورهای ایران و با امنیت بالا میزبانی می‌شوند. امنیت سامانه نیز با استفاده از تدابیر یونیتک به بالاترین سطح خود رسیده است. به طور مثال، ورود به سامانه‌ی مدیریت محتوا مبتنی بر ارسال یکبار رمز به صورت پیامک به کاربر است. در صورت ثبت تغییرات اساسی، ثبت فعالیت‌ها منوط به احراز هویت مجدد و ثبت کد تائید است. در کنار همه تدابیر، تخصصی ترین ماژول‌های حوزه‌ی امنیت به صورت 24 ساعته در حال پایش و رصد امنیت داده‌ها هستند.

قابلیت زمان بندی پخش

مدیریت و زمان‌بندی پخش تبلیغات و محتوا همواره یکی از دغدغه‌های کاربران و صاحبان کسب و کار است. داشبورد مدیریت هوشمند تبلیغات یونیتک امکان برنامه‌ریزی و زمان‌بندی پخش محتوا و تبلیغات را فراهم نموده است؛ با سامانه‌ی مدیریت محتوای یونیتک؛ برنامه از شما، جذب مخاطب از ما! با رابط کاربری آسان و تقویم شمسی سامانه، از زمان جلوتر باشید! یکی از مزیت‌های اصلی محصولات دیجیتال ساینیج یونیتک، با افتخار سامانه مدیریت محتوای دوزبانه انگلیسی و فارسی با رویکرد خدمت‌رسانی بهتر به فارسی زبانان است. این سامانه منطبق با تقویم و ساعت ایران زمین و با قابلیت تنظیم اوقات شرعی بر اساس مکان است.

سفارشی‌سازی نمایشگر

با استفاده از سامانه‌ی مدیریت محتوای یونیتک، شما می‌توانید به راحتی صفحه نمایش را به چند ناحیه مختلف تقسیم نموده و محتوای هر یک را سفارشی کنید. بهترین ابزارهای طراحی در اختیار شماست و شما می‌توانید با کمترین مهارت طراحی، بهترین ها را رقم بزنید! طراحی ساده و چشمگیر، تنوع در طرح آماده و پیشفرض سامانه، قابلیت استفاده از ویجت‌ها و سفارشی‌سازی پیشرفته از ویژگی‌های سامانه‌ی مدیریت محتوای یونیتک است. بر حسب موقعیت و نوع نمایشگر خود (عمودی یا افقی) می‌توانید از چینش‌های آماده سامانه استفاده نمایید.

پشتیبانی از طیف وسیع داده‌ها

سامانه مدیریت محتوای یونیتک از بیشتر فرمت های صوتی، عکس، ویدیو، متن، فلش و فرمت‌های متنوع دیگر پشتیبانی کامل می نماید و کاربران بدون نگرانی در خصوص حجم فایل یا فرمت اطلاعات می توانند نسبت به آپلود آن در سامانه اقدام نمایند. بسته به نیاز مشتریان، ارائه خدمات برخط تدوین، برش، ادیت عکس یا غیره می تواند در مراحل توسعه سامانه ارائه گردد.

گزارش دهی پیشرفته

در سامانه‌ی مدیریت محتوا کلیه فعالیت‌های کاربران ثبت می‌شوند، همین موضوع امکان ارائه گزارشات در سطوح فنی و مدیریتی را فراهم می‌آورد. در هر زمان از شبانه‌روز با مراجعه به سامانه و بخش گزارش رویدادها، می‌توانید از آخرین وقایع باخبر و نسبت به مستندسازی و دریافت گزارش اقدام نمایید. امکان مانیتورینگ برخط، یکی دیگر از قابلیت‌های سامانه مدیریت محتوای یونیتک است. کاربر در لحظه می‌تواند خروجی نمایشگر خود را به صورت مجازی مشاهده کند. اطلاع از وضعیت فعالیت دستگاه، روشن یا خاموش بودن و نیز اطلاعات مربوط به مصرف دیتا (اینترنت)، حافظه و مانند آن از طریق گزارش دهی پیشرفته امکان پذیر است.

تایم لاین پیشرفته

تایم لاین پیشرفته‌ی یونیتک؛ محتوا و تبلیغات “پخش شده، درحال پخش و برنامه ریزی شده” در هر روز را به صورت یک کنداکتور حرفه‌ای و پویا نمایش می‌دهد. تگ‌گذاری محتوا قابلیت جدیدی است که با استفاده از آن می‌توان گزارشی از کنداکتور به صورت موضوعی نیز دریافت نمود. به طور مثال، کیوسک دیجیتال ساینیج یونیتک را در ورودی یک مجتمع تجاری تصور کنید. در این حالت اگر تگ‌گذاری محتوا بر حسب هر فروشگاه واقع در مجتمع باشد، گزارش کنداکتور درصد پخش محتوا و تبلیغات مربوط به هر کسب و کار را ارائه می‌نماید. تایم لاین پیشرفته، کاربرد وسیعی در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها و برنامه‌های زمان محور دارد.

بروزرسانی در لحظه!

هرگونه تغییر در محتوا و یا درج محتوای جدید در سامانه به صورت کاملاً برخط و در کسری از ثانیه انجام می‌شود. خروجی در همان لحظه بر روی نمایشگر ارائه شده و نیاز به هیچ گونه تنظیمات یا روشن و خاموش نمودن دستگاه نیست. کلیه داده‌ها توسط بهترین سرورها میزبانی شده و کاربران شاهد هیچ گونه افت سرعت یا قطعی در خدمات نخواهند بود. شایان ذکر است در صورت بروزرسانی سامانه و تغییرات نرم‌افزاری، نمایش محتوا در هیچ یک از محصولات دچار مشکل نمی‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا