حضور یونیتک در معتبرترین نمایشگاه تکنولوژی چین (CHTF)

نمایشگاه «فناوری‌های پیشرفته چین (CHTF2019)» از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۶ آبان ۱۳۹۸ (۱۳-۱۷ نوامبر ۲۰۱۹) در فضایی به وسعت ۱۰۰ هزار مترمربع و با حضور ۳۰۰۰ شرکت از بیش از ۵۰ کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در شهر شنجن قطب علم و فناوری چین برگزار گردید. این نمایشگاه بزرگترین و مهم ترین رویداد فناوری در کشور چین می‌باشد.
این رویداد بیست و یکمین دوره خود را تجربه می‌کند و ۵۰۰ شرکت چینی به همراه شرکت‌هایی از ۳۰ کشور دنیا دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف همچون خانه هوشمند، رباتیک و لیزر، انرژی، هوا و فضا، سلامت هوشمند و فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش می‌گذارند.
در این نمایشگاه، یونیتک با افتخار محصولات خود را در پاویون جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشت. همچنین دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن سخنرانی در این نمایشگاه به بازدید از غرفه های نمایشگاهی از جمله یونیتک پرداخت. یونیتک همواره سعی نموده پیشرو و پیشگام در عرصه تکنولوژی و حضور در نمایشگاه های بین المللی باشد.
در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ نفر، ۴۵ شرکت خصوصی و ۶ سازمان از غرفه یونیتک بازدید نموده اند. تصاویر حضور یونیتک در نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته یونیتک در ادامه ارائه شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا